Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці»
Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці»

Поділитися новиною:

Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці»

09.01.2014 року цікаво та змістовно провели свято Миколая та Новорічні свята у Петропавлівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселка»...

Цікаво та змістовно провели свято Миколая та Новорічні свята у Петропавлівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Веселка» Петропавлівської сільської ради Куп’янського району Харківської області.

До малят закладу завітав справжній Святий Миколай, який побажав діткам рости здоровими та щасливими на радість батькам та подарував солодощі (заздалегідь придбані Петропавлівською сільською радою – сільський голова Козирєва Ольга Миколаївна). А на Новорічні свята малята побували у королівстві Снігової королеви, змагалися із піратами, потрапили до казкового зимового передноворічного  лісу, а наймолодші  - розважалися із чарівним Сніговиком.

А наприкінці, як завжди, на малят чекали подарунки: солодощі підготовлені Петропавлівською сільською радою, набір шоколадок наданий головою фермерського господарства «Руслан» Козирем Русланом Анатолійовичем та іграшки, які батьки з любов’ю придбали для дошкільників. 

Зі  Святами всіх, бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, всього найкращого у 2014 році!

Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці» Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці» Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці» Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці» Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці» Альбом: Новорічні та Різдвяні свята у «Веселці»
Web-адреса: dnzveselka.kupyansk.info/news/id/12544 | Переглядів: 27Дата публікації: 16:44 09.01.2014
Завідувач

Козир Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Наші випускники
Пошук
Версія для слабо- зорих