Спортивне свято в Петропавлівці
Спортивне свято в Петропавлівці

Поділитися новиною:

Спортивне свято в Петропавлівці

Нещодавно у Петропавлівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) « Веселка» відбулося спортивне свято за участі дітей середнього та старшого дошкільного віку

В цей день змагалися між собою команди «Червоні маки» та « Ромашки», які намагалися довести Незнайкові що спорт – це сила, спорт – це здоров’я, спорт – це гра.

Підготувала команди інструктор з фізичного виховання Маслєннікова Тетяна Валеріївна та вихователі і помічники вихователів  середньої та старшої груп ДНЗ.

Цього дня до дітей завітали спонсори – подружжя Щербаченко Олександр Володимирович та Алла Вікторівна, які змагалися разом з дітьми, в кінці свята вручили всім учасникам «золоті медалі» та подарували солодощі.

Петропавлівський сільський голова Козирєва Ольга Миколаївна вручила дітям кожної групи по футбольному м’ячу. Щиро дякуємо всім, хто не байдужий до життя дітей у дитячому садочку!

Альбом: Спортивне свято в Петропавлівці Альбом: Спортивне свято в Петропавлівці Альбом: Спортивне свято в Петропавлівці Альбом: Спортивне свято в Петропавлівці Альбом: Спортивне свято в Петропавлівці
Web-адреса: dnzveselka.kupyansk.info/news/id/12577 | Переглядів: 26Дата публікації: 11:46 05.12.2014
Завідувач

Козир Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Наші випускники
Пошук
Версія для слабо- зорих