День здоровʼя у «Веселці»
День здоровʼя у «Веселці»

Поділитися новиною:

День здоровʼя у «Веселці»

Спортивна розвага «Пригоди домовичка Кузі» відбулася у Петропавлівському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка Петропавлівської сільської ради Купʼянського району Харківської області

Підготували її та провели для дошкільнят інструктор з фізичної культури Маслєннікова Тетяна Валеріївна та музичний керівник Красюк Тетяна Володимирівна. Кожна вікова група, разом з вихователями та помічниками вихователів  підготувала емблеми, девізи, створила свій неповторний спортивний образ.

Діти розповідали про здорове харчування, здоровий спосіб життя, пропагували заняття різноманітними видами спорту, разом з дорослими позмагалися у виконанні комплексів ранкових гімнастик. Із позитивним настроєм після розваги дошкільнята відправилися на міні-стадіончик закладу пограти у футбол.

Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці» Альбом: День здоровʼя у «Веселці»
Web-адреса: dnzveselka.kupyansk.info/news/id/12596 | Переглядів: 48Дата публікації: 16:59 20.04.2017
Завідувач

Козир Людмила Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Наші випускники
Пошук
Версія для слабо- зорих